AIRPOINT WARSZAWA
Pokorna 2/u12
00-199 Warszawa
info@airpoint.eu
22 253 05 21
AIRPOINT KRAKÓW
Rynek Główny 6
31-042 Kraków
krakow@airpoint.eu
12 262 84 03
AIRPOINT GDAŃSK
Stara Stocznia 2/5
80-862 Gdańsk
gdansk@airpoint.eu
58 500 98 80

Życie Cabin Crew

Szkolenie lotnicze

Szkolenie lotnicze: Życie Cabin Crew

Kochasz podróże? A może marzysz o pracy, która pozwoli Ci zobaczyć najodleglejsze i najbardziej egzotyczne miejsca na świecie? Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda życie stewarda/stewardesy oraz jak najlepiej przygotować się do rekrutacji w linii lotniczej? Dobrze trafiłaś/-eś!

Szkolenie „Życie Cabin Crew” dedykowane jest osobom, które zastanawiają się nad pracą w roli personelu pokładowego. Dowiesz się z niego o każdym aspekcie pracy stewarda/stewardesy, uzyskasz wskazówki, jak napisać odpowiednie CV oraz jak przygotować się do rekrutacji. Uzyskasz także odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania, dzięki sesji Q&A.

Zarezerwuj

Sprawdź kalendarz zajęć i zarezerwuj miejsce

Moduły
szkolenia

01.

Wprowadzenie

02.

Rekrutacja

Jak przygotować CV? Czego oczekiwać podczas rekrutacji?

03.

Szkolenie Cabin Crew

Czego się spodziewać? Czego się nauczę?

04.

Loty zapoznawcze oraz Praca

Z czym będę musiał/-a się zapoznać?

05.

Sesja Q&A

Kto prowadzi szkolenie?

Dlaczego warto wybrać nasz kurs? Szkolenie prowadzone jest bowiem przez pilota zawodowego, który już wkrótce zamieni kabinę pasażerską na miejsce w kokpicie. Posiada bogate doświadczenie w pracy stewarda. Przez ponad 4 lata pełnił rolę szefa pokładu. Posiada także 2-letnie doświadczenie jako instruktor bezpieczeństwa i procedur awaryjnych, szkoląc setki stewardów i stewardess dla jednej z największych linii lotniczych na świecie.

Jak zostać stewardem albo stewardesą? Jak przygotować się do rekrutacji na Cabin Crew? Jak wygląda praca stewarda/stewardesy? Zapisz się na nasze szkolenie i poznaj odpowiedzi na wszystkie te pytania!