AIRPOINT WARSZAWA
Pokorna 2/u12
00-199 Warszawa
info@airpoint.eu
22 253 05 21
AIRPOINT KRAKÓW
Rynek Główny 6
31-042 Kraków
krakow@airpoint.eu
12 262 84 03
AIRPOINT GDAŃSK
Stara Stocznia 2/5
80-862 Gdańsk
gdansk@airpoint.eu
58 500 98 80
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - logo | AirPoint

GRAMY RAZEM Z ORKIESTRĄ

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to dla wszystkich osób związanych z AirPoint wydarzenie niezwykle ważne i wyjątkowe. Od początku naszego istnienia bierzemy czynny udział w corocznych Finałach organizowanych przez fundację Jerzego Owsiaka, przygotowując na te okazje niezwykłe aukcje. Współorganizujemy je wspólnie z wyjątkowymi osobami ze świata lotnictwa i nie tylko. Cieszymy się, że wspólnie jesteśmy w stanie uczynić wiele dobrego i będziemy grać razem z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej 😉

Na naszych aukcjach zebraliśmy już:

0
złotych

32. FINAŁ WOŚP

28 stycznia 2024 roku to dzień 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem przygotowaliśmy jedną, ale naprawdę wyjątkową aukcję. Do wylicytowania był 120-minutowy lot w symulatorze Airbusa A320 w AirPoint Kraków z Łukaszem Czepielą, który do długiej listy swoich tytułów i osiągnięć dołożył w 2023 słynne już lądowanie na dachu wieżowca w Dubaju – dokonał tego jako pierwszy pilot w historii. I właśnie z tym wydarzeniem związana była niespodzianka, która czekała na zwycięzcę licytacji.

31. FINAŁ WOŚP

29 stycznia 2023 roku to data 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku także mieliśmy ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w naszych specjalnych aukcjach, które przygotowaliśmy tym razem. Do wylicytowania były dwa 120-minutowe loty w naszych symulatorach z wyjątkowymi osobami – najbardziej utytułowanym pilotem szybowcowym w historii, Sebastianem Kawą oraz Kubą Karasiem, muzykiem znanym m.in. z zespołów The Dumplings oraz Karaś/Rogucki. Aukcje zakończyły się świetnym wynikiem! Łącznie loty wylicytowano za 7633 zł. Dziękujemy!

Sebastian Kawa
Kuba Karaś

30. FINAŁ WOŚP

30 stycznia 2022 roku odbył się jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w poprzednich latach, tak i tym razem mieliśmy przyjemność zaprosić Was do udziału w naszych specjalnych aukcjach, które przygotowaliśmy na tę okazję. Do wylicytowania były dwa 120-minutowe loty w naszych symulatorach, ponownie ze znakomitymi kapitanami – Piotrem Lipińskim i Łukaszem Czepielą. Licytacje zakończyły się łącznym wynikiem w wysokości 8 100 zł! 🙂

29. FINAŁ WOŚP

W styczniu 2021 roku odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Był to pierwszy Finał, kiedy przygotowaliśmy aż trzy aukcje. Mieliśmy przyjemność organizować je wspólnie z trzema znakomitymi kapitanami – Łukaszem Czepielą, Tadeuszem Wroną oraz Piotrem Lipińskim.

Łukasz Czepiela | AirPoint | WOŚP
Tadeusz Wrona | AirPoint | WOŚP
Piotr Lipiński | AirPoint | WOŚP

28. FINAŁ WOŚP

28. Finał to z kolei dwa 120-minutowe loty – z Michałem Wiśniewskim oraz kapitanem Piotrem Lipińskim. W obu przypadkach walka o zwycięstwo w licytacji toczyła się do ostatniej sekundy. Oba loty realizowane były na symulatorze Boeinga 737-800 w AirPoint Warszawa.

27. FINAŁ WOŚP

Przy okazji 27. Finału zorganizowaliśmy naszą pierwszą aukcję w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zorganizowaliśmy ją wspólnie z kapitanem Dariuszem Kulikiem, znanym z kanału Turbulencja, który z przyjemnością zaakceptował nasze zaproszenie do udziału w tej wyjątkowej inicjatywie. Wówczas do wylicytowania także był 120-minutowy lot w naszym symulatorze Boeinga 737-800, a aukcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.