Dołącz do naszego zespołu | Oferty pracy w AirPoint
AIRPOINT WARSZAWA
Zwycięzców 42/u5
03-938 Warszawa
info@airpoint.eu
22 253 05 21
AIRPOINT KRAKÓW
Rynek Główny 6
31-042 Kraków
krakow@airpoint.eu
12 262 84 03
AIRPOINT GDAŃSK
Stara Stocznia 2/5
80-862 Gdańsk
gdansk@airpoint.eu
58 500 98 80

Dołącz do naszej załogi

Mamy poczucie, że razem tworzymy coś wyjątkowego, a pasja, która nas łączy, przekłada się na zadowolenie zarówno nasze, jak i naszych Klientów. Tworzymy grupę różnorodnych i dynamicznych osób, które chętnie dzielą są swoim doświadczeniem, a także wspierają i darzą wzajemnym szacunkiem. Poszukujemy kogoś takiego jak Ty. Osób pełnych entuzjazmu, które pragną realizować się w pracy i rozwijać swoje pasje.

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV na adres praca@airpoint.eu

Aktualne oferty:

W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko. Mimo to, jeśli uważasz, że idealnie pasujesz do naszego zespołu, nie czekaj i wyślij swoje CV już dziś.

 

Pamiętaj o dodaniu klauzuli w CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z realizacją obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam także, że zostałem poinformowany, że administratorem danych jest AirPoint Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 42 lok. U5, a podanie danych jest dobrowolne. Dane są wykorzystywane wyłącznie dla celów związanych z rekrutacją, na podstawie zgody do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów administratora (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Mam możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.