...
AIRPOINT WARSZAWA
info@airpoint.eu
22 253 05 21

AIRPOINT KRAKÓW
krakow@airpoint.eu
12 262 84 03
AIRPOINT GDAŃSK
gdansk@airpoint.eu
58 500 98 80

AIRPOINT KATOWICE
katowice@airpoint.eu
32 308 70 06
Be a Pro | Pakiet BE A CAPTAIN | AirPoint

BE A PRO // PAKIET BE A CAPTAIN

Od 1 099 zł

Najniższa cena regularna z ostatnich 30 dni: 999 zł

Pakiet zawiera:

✅ Szkolenie wstępne przed lotem
✅ 120 minut za sterami symulatora Boeinga 737 lub Airbusa A320
✅ Opiekę instruktora w czasie całej sesji

Informacje dodatkowe:

✅ Pakiet przewidziany jest dla 1-4 osób.
✅ Zmaganiom uczestnika mogą przyglądać się 3 osoby towarzyszące.
✅ Minimalny wiek uczestnika to 8 lat.
✅ Możemy przeprowadzić sesję także w języku angielskim.

DATA WAŻNOŚCI: Od 6 do 12 miesięcy od daty zakupu, w zależności od wybranego wariantu
FORMA WYSYŁKI: Karta pokładowa w postaci pliku PDF / ekspresowa dostawa na adres mailowy

Dodatkowe informacje:

✅ Vouchery nie są imienne. W formularzu zamówieniu prosimy o podanie swoich danych jako osoby kupującej.

✅ Dodatkowa usługa zapakowania i fizycznej wysyłki vouchera dostępna przez nasz sklep internetowy -> sklep.airpoint.eu

✅ Vouchery AirPoint to idealny pomysł na prezent!

Co to jest BE A PRO?

Be a Pro to grupa pakietów ukierunkowanych przede wszystkim na jak największy realizm, procedury i checklisty. Pakiety z kategorii BE A PRO zostały przygotowane z myślą o osobach, które oprócz samego latania, chciałyby także poznać odpowiedź na pytanie co, jak i dlaczego wykonują prawdziwi piloci w trakcie realnego lotu. To doskonały wybór także dla tych, którzy mają już pewne podstawy i pragną poszerzyć swoją wiedzę, rozwinąć swoje umiejętności i wykorzystać pełnię możliwości naszych symulatorów.

Opis

Pakiet BE A CAPTAIN

Sesja w symulatorze poprzedzona jest krótkim wprowadzeniem teoretycznym, w ramach którego nasz instruktor przedstawi uczestnikom najważniejsze zasady pilotażu, omówi scenariusz sesji, a także w razie potrzeby wytłumaczy działanie instrumentów pokładowych, które będą wykorzystywane w czasie lotu.

Pakiet BE A CAPTAIN to wyjątkowo szansa, by w pełni poczuć się jak pilot linii lotniczych! Pakiet BE A CAPTAIN pozwala na wykonanie pełnej trasy z punktu A do B, a proponowany przez nas standardowy scenariusz przewiduje m.in. briefing przed lotem z omówieniem trasy, pogody i szczegółów planowanego lotu, uruchomienie samolotu od stanu cold&dark, boarding pasażerów, lot na krajowej trasie z wykorzystaniem wszystkich niezbędnych procedur, a na koniec debriefing z podsumowaniem wykonanego lotu. Po prostu praca pilota od kuchni! Oczywiście, na życzenie uczestnika istnieje możliwość modyfikacji scenariusza pod własne preferencje i oczekiwania. Ty jesteś kapitanem. Ty decydujesz.

Aby polecieć, nie musisz mieć doświadczenia z lotnictwem!

Loty w AirPoint to doskonałe doświadczenie dosłownie dla każdego! Sesje w naszych symulatorach są dopasowane do bardziej dojrzałych odbiorców, niemniej z przyjemnością dostosujemy je także do potrzeb najmłodszych lotników i fanów awiacji (minimalny rekomendowany wiek uczestników, to 8 lat).

Z naszych symulatorów regularnie korzystają zarówno prawdziwi piloci, jak i wszystkie inne osoby, które chcą poznać bliżej świat lotnictwa, zyskać nowe doświadczenie i dobrze się bawić.

Lotniska, z których startujemy w ramach Pakietu BE A CAPTAIN


W ramach Pakietu BE A CAPTAIN uczestnik może wybrać dowolne lotniska na świecie z bazy ponad 24 000 dostępnych opcji. Kilkadziesiąt scenerii w naszej bazie to nie tylko odwzorowane pasy startowe, ale także przygotowane w każdym detalu porty lotnicze, terminale i miasta. W AirPoint dostępne są wszystkie cywilne lotniska w Polsce, takie jak EPWA, EPKK, EPKT, czy EPGD. Możesz zobaczyć Warszawę z Pałacem Kultury i Stadionem Narodowym. Możesz wybrać się na Karaiby, do Stanów Zjednoczonych, by polatać wokół Manhattanu, nad Chicago lub nad Florydą. Możesz także polecieć do Dubaju, by zobaczyć najwyższy budynek na świecie.

Warunki atmosferyczne


Loty realizowane w ramach pakietu BE A CAPTAIN odbywać się mogą w dowolnych warunkach atmosferycznych. W AirPoint jesteśmy w stanie zasymulować każde warunki, włącznie z anomaliami pogodowymi. W pakietach BE A CAPTAIN oraz BE A CAPTAIN PLUS dostępna jest także pogoda live, czyli taka, jaka panuje w rzeczywistości w danym czasie i nad danym obszarem.

Zobacz nasze filmy

Mały Chłopiec
Bo życie to sztuka wyboru
Łączy nas pasja