AIRPOINT WARSZAWA
Pokorna 2/u12
00-199 Warszawa
info@airpoint.eu
22 253 05 21
AIRPOINT KRAKÓW
Rynek Główny 6
31-042 Kraków
krakow@airpoint.eu
12 262 84 03
AIRPOINT GDAŃSK
Stara Stocznia 2/5
80-862 Gdańsk
gdansk@airpoint.eu
58 500 98 80
Fear of Flying | Pokonaj lęk przed lataniem | AirPoint

Fear of Flying // Pokonaj lęk przed lataniem

1 599,00 zł

Warsztaty FEAR OF FLYING to oferta skierowana do osób odczuwających zarówno lęk przed lataniem, jak i dyskomfort w czasie trwania podróży samolotem. „Fear Of Flying” zakłada indywidualne i kompleksowe podejście w pracy z Klientem obejmujące proces psychologiczny oraz sesję z pilotem instruktorem na symulatorze.

Wartością nadrzędną pakietu jest spersonalizowanie dokładnej treści warsztatu względem potrzeb Klienta, a także dbałość o Klienta i towarzyszenie mu w drodze poznawania nie tylko lotnictwa, ale również siebie i swoich lęków.

INFORMACJE:

  • Pakiet Fear of Flying przewidziany jest standardowo dla 1 osoby
  • Warsztaty realizowane są w Warszawie

Szczegóły:

Podstawowe założenia:

✅ Wstępna rozmowa z psychologiem (20 minut)

✅ Briefing + sesja na symulatorze z pilotem / psychologiem  + debriefing (120 minut)

✅ Konsultacja psychologiczna (100 minut)

Profesjonalna pomoc psychologiczna

Obserwacja, opieka psychologiczna oraz praca indywidualna z psychologiem w czasie trwania całego warsztatu zapewniają zrozumienie istnienia lęku, umożliwiają rozpoczęcie procesu terapeutycznego oraz realnej poprawy samopoczucia.

Doświadczenie pilotów linii lotniczych

Obecność pilota, który na co dzień lata w liniach lotniczych, to szansa, by zadać każde pytanie na temat samolotów, specyfiki pracy pilota, pogody i wszystkiego, co tylko wiąże się z lotnictwem. Współpracujemy z czynnymi pilotami liniowymi, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by ułatwić pokonanie Twojego dotychczasowego lęku przed lataniem samolotem

Dlaczego warto wybrać pakiet FEAR OF FLYING

Rozumiemy, że każdy lęk jest trudny, a u jego podstaw leżą różne czynniki. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć program, który jest wszechstronny i łączy w sobie zarówno psychologię, jak i edukację związaną ze światem lotnictwa, połączoną z praktyką w symulatorze samolotu pasażerskiego. To pierwszy i jedyny tak kompleksowy program w Polsce, przygotowany z myślą o osobach, które boją się latać.

Warsztaty Fear of Flying realizujemy także poza naszymi standardowymi godzinami otwarcia.

Zainteresowany? Skorzystaj z formularza lub napisz do nas na adres:
fear-of-flying@airpoint.eu

Napisz do nas