AIRPOINT WARSZAWA
Zwycięzców 42/u5
03-938 Warszawa
info@airpoint.eu
22 253 05 21
AIRPOINT KRAKÓW
Rynek Główny 6
31-042 Kraków
krakow@airpoint.eu
12 262 84 03
AIRPOINT GDAŃSK
Stara Stocznia 2/5
80-862 Gdańsk
gdansk@airpoint.eu
58 500 98 80
Covid-19 | Zasady bezpieczeństwa | AirPoint

COVID-19 // Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Drodzy Klienci, we wszystkich naszych lokalizacjach, obsługa dokłada wszelkich starań, aby wizyta w AirPoint była nie tylko zgodna z Waszymi oczekiwaniami, ale przede wszystkim bezpieczna. W związku z pandemią Sars-Cov-2 zostały wprowadzone określone ograniczenia, których celem jest minimalizacja ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.

We wszystkich naszych obiektach przygotowaliśmy opisane poniżej zasady bezpieczeństwa. Wszystkie przedstawione działania mają na celu zapewnienie maksymalnego możliwego bezpieczeństwa, zarówno naszym Klientom, jak i całemu zespołowi AirPoint.

CZĘSTE PYTANIA

Czy symulatory AirPoint są aktualnie otwarte?

Tak, wszystkie nasze lokalizacje działają normalnie, zgodnie z podanymi na stronie godzinami otwarcia. Zapraszamy do Warszawy, Krakowa i Gdańska.

Co w sytuacji, kiedy w wyniku wprowadzonych obostrzeń, AirPoint będzie czasowo zamknięty? Czy moja rezerwacja przepadnie?

Doskonale rozumiemy panującą sytuację, dlatego jeśli w wyniku wprowadzonych obostrzeń będziemy musieli być chwilowo zamknięci, wszystkie osoby posiadające rezerwację przypadającą na okres zamknięcia będą miały możliwość wybrania innego, dogodnego terminu lotu. Taką możliwość otrzymają także osoby, które będą musiały przełożyć swoją rezerwację z uwagi na kwestie zdrowotne (choroba / kwarantanna).

Czy pandemia wpływa na ważność voucherów?

Wszystkie vouchery dostępne aktualnie w ofercie zachowują ważność przez okres 12 miesięcy od daty zakupu. Jeśli nasze obiekty zostaną czasowo zamknięte z uwagi na obostrzenia w związku z pandemią, uniemożliwiając realizację lotów, ważność voucherów, których data ważności przypadałaby na ten okres, zostanie przez nas odpowiednio wydłużona. Tego typu zmiana nie będzie jednak dokonywana automatycznie, dlatego w razie potrzeby należy się z nami skontaktować przed upływem oryginalnej daty ważności vouchera.

Jakie zasady bezpieczeństwa są stosowane w AirPoint w związku z pandemią?

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, przygotowaliśmy zestaw zasad bezpieczeństwa, jakie obowiązują w naszych lokalach. Wszystkie zasady opisaliśmy niżej na tej stronie.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W AIRPOINT

Ograniczenie ilości osób

W lokalu może przebywać jednocześnie maksymalnie 4 Klientów.

1+1

Osoba umówiona na lot może zabrać ze sobą 1 osobę towarzyszącą. Odstępstwem są osoby mieszkające w jednym gospodarstwie domowym. Wówczas możliwa jest obecność maksymalnie 2 osób towarzyszących (w tym dzieci).

2 metry

Zachowaj bezpieczną odległość od innych osób znajdujących się w lokalu.

Maseczki

Obsługa i Klienci, a także wszystkie osoby towarzyszące (bez względu na wiek) są zobowiązani do noszenia maseczek zakrywających nos i usta. Prosimy o przychodzenie z własną maseczką.

Higiena rąk

Wszystkie osoby wchodzące do lokalu będą proszone o umycie lub dezynfekcję rąk.

Rękawiczki

Opcjonalnie zalecamy stosowanie rękawiczek ochronnych

Dezynfekcja lokalu

Wszystkie pomieszczenia oraz symulator są regularnie sprzątane i wietrzone.

15 minut

Pomiędzy rezerwacjami jest przynajmniej 15 minut separacji. Minimalizuje to kontakt pomiędzy poszczególnymi Klientami, a obsłudze daje czas na przygotowanie i dezynfekcję symulatora. W lokalu mogą przebywać wyłącznie osoby umówione na konkretną godzinę.