AIRPOINT WARSZAWA
Pokorna 2/u12
00-199 Warszawa
info@airpoint.eu
22 253 05 21
AIRPOINT KRAKÓW
Rynek Główny 6
31-042 Kraków
krakow@airpoint.eu
12 262 84 03
AIRPOINT GDAŃSK
Stara Stocznia 2/5
80-862 Gdańsk
gdansk@airpoint.eu
58 500 98 80

Przewodnik prezentowy od AirPoint

AirPoint to przede wszystkim profesjonalne symulatory samolotów pasażerskich dostępne dla każdego. Ale nie tylko! W naszej ofercie znajdziecie dużo więcej propozycji, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla fanów i entuzjastów lotnictwa w dosłownie każdym wieku. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was krótki przewodnik prezentowy 🙂

Vouchery Prezentowe

Kto z nas nie marzył kiedyś o zostaniu pilotem lub pilotką? Lot w symulatorze to doświadczenie, które wywołuje najwięcej emocji, bo pozwala przynajmniej częściowo spełnić te marzenia!

Podaruj więc swoim bliskim voucher prezentowy na lot Boeingiem 737 lub Airbusem A320. Nasze vouchery zachowują ważność, w zależności od wybranego wariantu, przez 6, 9, a nawet 12 miesięcy od daty zakupu. W tym czasie osoba obdarowana samodzielnie wybierze dogodny dla siebie termin lotu, realizując voucher w prosty sposób na naszej stronie, podając jego kod i rezerwując odpowiedni dzień i godzinę.

voucher boarding pass

Loty dostępne są w dwóch kategoriach – Fly for Fun oraz Be a Pro. Nazwy te niech nie będą mylące. Nie określają one bowiem poziomu zaawansowania uczestnika, lecz kierunek tematyczny sesji symulatorowej. Dzięki temu nawet najdłuższe pakiety Be a Captain sprawdzą się doskonale jako prezent dla osoby, dla której będzie to debiut w kokpicie.

Vouchery standardowo wysyłamy drogą elektroniczną w postaci pliku PDF na adres mailowy podany w formularzu zamówienia. Po otrzymaniu takiego vouchera, istnieje możliwość domówienia także wersji pudełkowej.

Vouchery prezentowe w ofercie

Voucher – Pakowanie na prezent

Na długie zimowe wieczory. Książki Lotnicze

Wzbijają się w chmury, żeby poczuć wolność, spełnić pasje, żyć na własnych zasadach. Co kilka dni nowa lokalizacja, tropikalne wakacje i duże pieniądze. Czy tak wygląda życie pilotów i pilotek?

Jan Pelczar spisał opowieści o wielkich marzeniach i niezwykłych doświadczeniach, ale też o nieustających zmaganiach z postępującą automatyzacją, niewystarczającym przeszkoleniu na wypadek sytuacji kryzysowych i tęsknocie za rodziną. Piloci i pilotki rozkładają na czynniki pierwsze przebieg znanych katastrof lotniczych, próbując wytłumaczyć ich przyczyny, odnoszą się do zarzutów o zatruwaniu środowiska przez przemysł lotniczy i opisują zagrożenia dla zdrowia, które wywołuje praca w przestworzach. Pozwalają też zajrzeć za drzwi zamkniętego kokpitu i zdradzają, co robią w czasie wielogodzinnych lotów. Wreszcie – opowiadają o wyzwaniach, jakie stoją przed przewoźnikami w rzeczywistości, która czeka nas po pandemii.

Reportaż Lecę to świadectwo wielkiej pasji, ale też wielowątkowa opowieść o tajemnicach i ciemnych stronach tego zawodu. Jesteście gotowi na tę historię? Zatem zapinamy pasy i życzymy udanego lotu!

Książka „Lecę” – Jan Pelczar

Wszystkie tytuły w ofercie

Kolekcjonerskie modele samolotów

Podobno model samolotu to obowiązkowy element wyposażenia na biurku czy półce każdego fana lotnictwa. I właśnie z myślą o takich osobach rozwijamy ofertę samolotów dostępnych w naszym sklepie internetowym!

DLA FANÓW AIRBUSA – w naszej ofercie znajdziesz modele A321, A350 i A380, czyli największego samolotu pasażerskiego na świecie.

DLA FANÓW BOEINGA – w tym przypadku do wyboru są modele Boeinga 737, 747, czyli Jumbo Jeta, 757, 767, 777 oraz 787, znanego jako Dreamliner.

Poszczególne modele dostępne są w malowaniach znanych linii lotniczych, takich jak m.in. LOT, Emirates, Lufthansa, Condor, KLM, British Airways Quantas. Nie zabrakło także słynnego 747 w malowaniu Air Force One 🙂

Modele samolotów – sprawdź

Poduszki lotnicze

Poduszki lotnicze od AirPoint to wyjątkowy element dekoracji w domu tych osób, dla których latanie to coś więcej, niż tylko środek transportu. Unikalne wzory dodadzą życia i koloru wnętrzu, a także podkreślą lotniczy charakter przestrzeni.

Poduszki AirPoint są także idealną pamiątką po locie w naszym symulatorze, a także świetnym pomysłem na prezent i motywacją do kolejnych lotniczych podróży.

Poduszki lotnicze