AIRPOINT Profesjonalny symulator samolotu | WOŚP
en

GRAMY RAZEM Z ORKIESTRĄ // 29. FINAŁ WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to dla wszystkich osób związanych z AirPoint wydarzenie niezwykle ważne i wyjątkowe. Od początku naszego istnienia bierzemy czynny udział w Finałach organizowanych przez fundację Jerzego Owsiaka. Przy okazji 27. Finału zorganizowaliśmy aukcję, w której do wylicytowania był 120-minutowy lot z kapitanem Dariuszem Kulikiem, znanym z kanału Turbulencja. 28. Finał to z kolei już dwa 120-minutowe loty - z Michałem Wiśniewskim oraz kapitanem Piotrem Lipińskim. Do tej pory z naszych aukcji na konto Orkiestry wpłynęło już 15 150 zł! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do takiego wyniku! :)

Tradycyjnie, także i tym razem, przy okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocą przygotowaliśmy wyjątkowe aukcje. Kogo w tym roku zaprosiliśmy do współpracy, dowiecie się już niedługo... Mamy nadzieję, że uda nam się Was zaskoczyć :)

29. FINAŁ WOŚP // NASZE AUKCJE

Avatar
Przejdź do aukcji
Avatar
Przejdź do aukcji
Avatar
Przejdź do aukcji

29. FINAŁ WOŚP // GRAMY Z GŁOWĄ

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem WOŚP skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, tym razem 10 stycznia. Nieprzerwana transmisja internetowa ruszy już 9 stycznia wieczorem. Głównym punktem działań WOŚP w stolicy, po rocznej przerwie, ponownie będą okolice Pałacu Kultury i Nauki.