AIRPOINT Symulator Warszawa | Warszawa z lotu ptaka
tel.: 22 253 05 21
email: info@airpoint.eu
logo
PL
EN

OFERTA // WARSAW GIFT SHOP

Pierwsza galeria stacjonarna WARSAWGIFTSHOP.com, czyli wyjątkowe prezenty związane z Warszawą, stworzone z myślą o ludziach ceniących sztukę wysokich lotów. Podczas wizyty w AirPoint i w mieszczącej się tu galerii WGS będziecie mogli zobaczyć fotoobrazy na płótnie i plakaty w ramkach, a także zamówić wybrane zdjęcia lotnicze Aleksandry Łogusz i Macieja Margasa w dowolnym formacie.

W stacjonarnej galerii WarsawGiftShop.com znajdziecie intrygujące pamiątki z Warszawy, które sprawdzą się zarówno jako prezent dla bliskich, jak i prezent biznesowy. Wybrane zdjęcia Aleksandry Łogusz i Macieja Margasa tworzą jedyną w swoim rodzaju ścianę fotografii, który podkreśla lotniczy charakter całej przestrzenii.

O AUTORACH

Aleksandra Łogusz i Maciej Margas to duet fotografów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Docierają do miejsc niedostępnych dla innych fotografując z wysokości: dachów wieżowców, masztów, a także z lotu ptaka. Autorzy wyjątkowego albumu WARSAW ON AIR - pierwszych w Polsce dziennych i nocnych zdjęć lotniczych wykonanych nad ścisłym centrum Warszawy z pokładu śmigłowca z otwartymi drzwiami, którzy wierzą, że SKY IS NOT THE LIMIT! Pracując nad albumem WARSAW ON AIR spędzili dziesiątki godzin fotografując miasto z wysokości nawet 3km nad ziemią! Wydany przez nich polsko-angielski album WARSAW ON AIR jeszcze przed oficjalną premierą zyskał dużą popularność.