AIRPOINT Profesjonalny symulator samolotu | News
en

COVID-19 // ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Drodzy Klienci, we wszystkich naszych lokalizacjach, obsługa dokłada wszelkich starań, aby wizyta w AirPoint była nie tylko zgodna z Waszymi oczekiwaniami, ale przede wszystkim bezpieczna. W związku z pandemią Sars-Cov-2 zostały wprowadzone określone ograniczenia, których celem jest minimalizacja ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.

We wszystkich naszych obiektach przygotowaliśmy opisane poniżej zasady bezpieczeństwa. Wszystkie przedstawione działania mają na celu zapewnienie maksymalnego możliwego bezpieczeństwa, zarówno naszym Klientom, jak i całemu zespołowi AirPoint.

OBOWIĄZUJĄCE ZASADY:

1. Ograniczenie ilości osób – w lokalu może przebywać jednocześnie maksymalnie 4 Klientów.

2. 1+1 - Osoba umówiona na lot może zabrać ze sobą 1 osobę towarzyszącą. Odstępstwem są osoby mieszkające w jednym gospodarstwie domowym. Wówczas możliwa jest obecność maksymalnie 2 osób towarzyszących (w tym dzieci).

3. 2 metry – zachowaj bezpieczną odległość od innych osób znajdujących się w lokalu.

4. Maseczki – obsługa i Klienci, a także wszystkie osoby towarzyszące (bez względu na wiek) są zobowiązani do noszenia maseczek zakrywających nos i usta. Prosimy o przychodzenie z własną maseczką.

5. Higiena rąk – wszystkie osoby wchodzące do lokalu będą proszone o umycie lub dezynfekcję rąk

6. Rękawiczki – opcjonalnie zalecamy stosowanie rękawiczek ochronnych

7. Dezynfekcja lokalu – Wszystkie pomieszczenia oraz symulator są regularnie sprzątane i wietrzone

8. 15 minut - pomiędzy rezerwacjami jest przynajmniej 15 minut separacji. Minimalizuje to kontakt pomiędzy poszczególnymi Klientami, a obsłudze daje czas na przygotowanie i dezynfekcję symulatora. W lokalu mogą przebywać wyłącznie osoby umówione na konkretną godzinę.

Będzie dobrze! 👍😉