Jak pokonać lęk przed lataniem? | Symulator samolotu pasażerskiego
logo
en

PRZEJMIJ STERY // PAKIET FEAR OF FLYING

SYMULATOR B737/A320 - PAKIET FEAR OF FLYING
1 399 zł
nowość
PAKIET OBEJMUJE:
  1. Wstępną rozmowę z psychologiem (30 minut)
  2. Briefing (15 minut)
  3. Sesję na symulatorze z pilotem instruktorem w obecności psychologa (60 minut)
  4. Debriefing (15 minut)
  5. Konsultację psychologiczną (120 minut)

INFORMACJE DODATKOWE:
Pakiet przewidziany jest dla 1 osoby.
NAPISZ DO NAS I ZAMÓW:


OPIS PAKIETU:
Pakiet FEAR OF FLYING - to oferta skierowana do osób odczuwających zarówno lęk przed lataniem, jak i dyskomfort w czasie trwania podróży samolotem. "Fear Of Flying" zakłada indywidualne i kompleksowe podejście w pracy z klientem obejmujące proces psychologiczny oraz sesję z pilotem instruktorem na symulatorze.

Wartością nadrzędną pakietu jest spersonalizowanie dokładnej treści warsztatu względem potrzeb klienta, a także dbałość o klienta i towarzyszenie mu w drodze poznawania nie tylko lotnictwa, ale również siebie i swoich lęków.

Profesjonalna pomoc psychologiczna.

Obserwacja, opieka psychologiczna oraz praca indywidualna z psychologiem w czasie trwania całego warsztatu zapewniają zrozumienie istnienia lęku, umożliwiają rozpoczęcie procesu terapeutycznego oraz realnej poprawy samopoczucia.

Doświadczenie pilotów linii lotniczych.

Obecność pilota, który na co dzień lata w liniach lotniczych, to szansa, by zadać każde pytanie na temat samolotów, specyfiki pracy pilota, pogody i wszystkiego, co tylko wiąże się z lotnictwem. Współpracujemy z czynnymi pilotami liniowymi, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by ułatwić pokonanie Twojego dotychczasowego lęku przed lataniem samolotem.

Dlaczego warto wybrać pakiet Fear Of Flying?

Rozumiemy, że każdy lęk jest trudny, a u jego podstaw leżą różne czynniki. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć program, który jest wszechstronny i łączy w sobie zarówno psychologię, jak i edukację związaną ze światem lotnictwa, połączoną z praktyką w symulatorze samolotu pasażerskiego. To pierwszy i jedyny tak kompleksowy program w Polsce, przygotowany z myślą o osobach, które boją się latać.PARTNER GŁÓWNY PROGRAMU FEAR OF FLYING:PRZYDATNE LINKI