en
CHWYĆ ZA STERY

BE A PRO // PAKIET BE A CAPTAIN

899 zł
799 zł
SANTA CLAUS IS FLYING...
PAKIET OBEJMUJE:
  1. Szkolenie wstępne przed lotem
  2. 120 minut za sterami profesjonalnego symulatora Boeinga 737 lub Airbusa A320
  3. Opiekę instruktora w czasie całego lotu

INFORMACJE DODATKOWE:
Pakiet przewidziany jest dla 1-4 osób.
Zmaganiom uczestnika mogą przyglądać się 2 osoby towarzyszące.
Minimalny wiek uczestnika to 8 lat.
OPIS PAKIETU
BE A PRO to grupa pakietów ukierunkowanych przede wszystkim na jak największy realizm, procedury i checklisty. Pakiety z kategorii BE A PRO zostały przygotowane z myślą o osobach, dla których nie będzie to pierwszy lot w symulatorze, a także dla tych, którzy mają już pewne podstawy i pragną poszerzyć swoją wiedzę, rozwinąć swoje umiejętności i wykorzystać pełnię możliwości naszych symulatorów.

---

Pakiet BE A CAPTAIN
Sesja w symulatorze poprzedzona jest krótkim wprowadzeniem teoretycznym, w ramach którego nasz instruktor przedstawi uczestnikom najważniejsze zasady pilotażu, omówi scenariusz sesji, a także w razie potrzeby wytłumaczy działanie instrumentów pokładowych, które będą wykorzystywane w czasie lotu.

Pakiet BE A CAPTAIN to wyjątkowo szansa, by w pełni poczuć się jak pilot linii lotniczych! Pakiet BE A CAPTAIN pozwala na wykonanie pełnej trasy z punktu A do B, a proponowany przez nas standardowy scenariusz przewiduje m.in. briefing przed lotem z omówieniem trasy, pogody i szczegółów planowanego lotu, uruchomienie samolotu od stanu cold&dark, boarding pasażerów, lot na krajowej trasie z wykorzystaniem wszystkich niezbędnych procedur, a na koniec debriefing z podsumowaniem wykonanego lotu. Po prostu praca pilota od kuchni! Oczywiście, na życzenie uczestnika istnieje możliwość modyfikacji scenariusza pod własne preferencje i oczekiwania. Ty jesteś kapitanem. Ty decydujesz.

Lotniska, z których startujemy w ramach Pakietu BE A CAPTAIN:
W ramach Pakietu BE A CAPTAIN uczestnik może wybrać dowolne lotniska na świecie z bazy ponad 24 000 dostępnych opcji. Kilkadziesiąt scenerii w naszej bazie to nie tylko odwzorowane pasy startowe, ale także przygotowane w każdym detalu porty lotnicze, terminale i miasta. W AirPoint dostępne są wszystkie cywilne lotniska w Polsce, takie jak EPWA, EPKK, EPKT, czy EPGD. Możesz zobaczyć Warszawę z Pałacem Kultury i Stadionem Narodowym. Możesz wybrać się na Kariby, do Stanów Zjednoczonych, by polatać wokół Manhattanu, nad Chicago lub nad Florydą. Możesz także polecieć do Dubaju, by zobaczyć najwyższy budynek na świecie.

Warunki atmosferyczne:
Loty realizowane w ramach pakietu BE A CAPTAIN realizowane mogą być w dowolnych warunkach atmosferycznych. W AirPoint jesteśmy w stanie zasymulować każde warunki, włącznie z anomaliami pogodowymi. W pakietach BE A CAPTAIN oraz BE A CAPTAIN PLUS dostępna jest także pogoda live, czyli taka, jaka panuje w rzeczywistości w danym czasie i nad danym obszarem.

6 powodów, dla których warto wybrać symulatory lotu AirPoint:
  • Wyjątkowe lokalizacje w 3 miastach - Warszawie, Krakowie i Gdańsku
  • Profesjonalna obsługa, która z przyjemnością podzieli się bardzo szeroko zakrojoną wiedzą na temat lotnictwa
  • Najdokładniej odwzorowane kokpity Boeinga i Airbusa w Polsce
  • Optymalizacja wizualna i scenerie dające niezwykle wysoki stopień realizmu
  • Świetna zabawa dla rodziny lub znajomych - pasażerowie latają za darmo!
  • Ponad 98,4% zadowolonych klientów

ZOBACZ TAKŻE