logo
PL
EN

REZERWACJE // PAKIET BE A CAPTAIN

SZCZEGÓŁY PAKIETU

 • OPIS PAKIETU: Pakiet "BE A CAPTAIN" to wyjątkowa szansa, by w pełni poczuć się jak pilot linii lotniczych! Proponowany przez nas standardowy scenariusz przewiduje m.in. briefing przed lotem z omówieniem trasy, pogody i szczegółów planowanego lotu, uruchomienie samolotu od stanu cold&dark, boarding pasażerów, lot na krajowej trasie z wykorzystaniem wszystkich niezbędnych procedur, a na koniec debriefing z podsumowaniem wykonanego lotu. Po prostu praca pilota od kuchni! Oczywiście, na życzenie uczestnika istnieje możliwość modyfikacji scenariusza pod własne preferencje i oczekiwania.

 • PAKIET OBEJMUJE:
  01. Szkolenie wstępne przed lotem
  02. 120 minut za sterami profesjonalnego symulatora Boeinga 737-800
  03. Opiekę instruktora w czasie całego lotu

 • INFORMACJE DODATKOWE: Istnieje możliwość podzielenia czasu pomiędzy maksymalnie 3-4 osoby. Zmaganiom uczestnika mogą przyglądać się osoby towarzyszące, dla których przygotowane zostały miejsca siedzące. AirPoint nie nakłada żadnych ograniczeń w kwestii robienia zdjęć i nagrywania filmów w kokpicie.

 • KWESTIE ORGANIZACYJNE: W celu sprawnej organizacji, prosimy o przybycie nie później, niż 15 minut przed godziną rezerwacji symulatora. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 • PANEL REZERWACJI - Zarezerwuj swój lot już teraz!